Автомобіль виїхав з одного міста в інше за першу він подолав 82 км або 40% всієї відстані між

містами за другу годину 78 км . Скільки кілометрів йому залишилось проїхати?

Ответы на вопрос

Отвечает Vasiliuk Elisaveta.
82 км - 40%
х км  -100%
х=82*100/40=205 км - все расстояние
205-(82+78)=45 км осталось проехать