Велосипедистка виїхала з одного міста в інше. За першу годину вона проїхала 15 км або 30% від всієї

відстані між містами. Скільки км залишилося проїхати?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зиянгирова Динара.

Ответ:

35км

Пошаговое объяснение:

Нехай вся відстань складала х км. Тоді 0.3х дорівнює 15 км. Складемо рівняння:

0.3х = 15

3х = 15 * 10

3х = 150

х = 150/3

х = 50км

Отже, їй залишилося проїхати 50 - 15 = 35 км

Відповідь: 35км