Автомобиль виїхав з одного міста в інше. За першу годину він проїхав 72 км, або 40% усіеї відстані.

Скільки кілометрів залишилось проїхати автомобілю?СРОЧНО ДАЮ 25 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Miftahova Angelina.

Ответ: 108

Пошаговое объяснение:

72-40%

X-100%

X=100×72÷40=180

180-72=108