За три дні було продано 38 кг лимону. За другий день продали у 2 рази більше, ніж за перший, а за

третій - на 6 кг більше, ніж за перший. Скільки кілограм лимону було продано за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Макуева Жанна.

Ответ:

14

Пошаговое объяснение:

Нехай за перший день було продано x лимонів, за другий 2x, а за третій x + 6.

Маємо рівняння:

x+2x+x+6=38

4x+6=38

4x=38-6

4x=32

x=8

x+6=8+6=14 (кг лимонів було продано за третій день)