Розвяжіть рівняння 8(2x+1)+1=3(4x-2)-1


Ответы на вопрос

Отвечает Лабухина Анастасия.

Відповідь:

16x+8+1=12x-6-1 (відкриваємо дужки)

16x-12x=-6-1+1 (з іксами в ліво, без іксів в право)

4x=-6 (зводимо подібні доданки)

x=-6/4 (ділимо)

x=-1,5