Допоможіть . Цукерки червоний мак вартують 180 грн за кг, а зоряна ніч - 110 грн за кг. Маринка

купила 2 кг червого маку, та пів кілограма зоряної ночі. АОленка придбала 1 кг червоного маку та 3 кг зоряної ночі. Яка середня Цінапокупки Маринки та Оленки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бочкарёва Виктория.

Відповідь:

462.5

Покрокове пояснення:

Ціна покупуи Маринки: 2*180+110/2=415грн.

Ціна покупки Оленки:

1*180+3*110=510грн.

Середня ціна:

(415+510)/2=462.5