Допоможіть . Крок Оленки втричі менший за крок Федора. Спочатку прямою доріжкою пройшла Оленка, а

потім Федір, почавши з того ж місця, що й Оленка. Наступаючи на сліди Оленки, Федір стирав їх. Після всього, спостерігач нарахував 17 слідів Оленки. Скільки слідів Федора було на доріжці?

Ответы на вопрос

Отвечает Скачков Саша.

Відповідь:

5\frac{2}{3}

Покрокове пояснення:

\frac{1}{3} *17= 5\frac{2}{3}