Автобус їхав 2,3 год зі швидкістю 58 км/год і 2,7 год зі швидкістю 61 км/год Знайдіть середню

швидкість автобуса на всьому шляху Можно відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Вероника.

Ответ:

Середній час в дорозі буде 2,3+2,7=5,0/2=2,5 год. середня швидкість 59,5км/год.

Пошаговое объяснение:

Середня швидкість буде:58+61=119/2=59,5км/год

а уся відстань, незважаючи на різні швидкості, буде незмінною:59,5х2,5=14,9 км.