У двох коробках було порівно цукерок. Після того як з першої коробки взяли 10 цукерок, а з другої -

28, у першій стало цукерок у 4 рази більше,ніж у другій . Скільки цукерок було в кожній коробці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Леонов Дмитрий.

Ответ:

34

Пошаговое объяснение:

4x + 10 = x + 28

4x - x = 28 - 10

3x = 18

x = 6

4*6 + 10 = 34