При якому значені a корінь рівняння a+5х=3a-х дорівнює -3


Ответы на вопрос

Отвечает Коць Богдан.

Ответ:

Корінь рівняння дорівнює -3 при а=-9

Пошаговое объяснение:

a+5х=3a-х

3a-a=5x+x

2a=6x

a=3x

x=-3

a=3*(-3)

a=-9

Отвечает Кившик Анастасия.

Ответ:

a=-9.

Пошаговое объяснение:

a+5x=3a-x\\a-15=3a+3\\a-3a=15+3\\-2a=18\\a=\frac{18}{-2}\\a=-9