Одна зі сторін трикутника дорівнює 11 см, а друга сторона - удвічі більша за третю. Знайди довжини

двох невідомих сторін трикутника, якщо його периметр дорівнює 32 см

Ответы на вопрос

Отвечает Броневицкая Илона.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай третья сторона = х, тоді друга сторона = 2х

Периметр - це сума всіх сторін

11+х+2х=32

х+2х=32-11

3х= 21

х=21/3

х=7 (третя сторона)

Друга сторона=2х=2*7=14