Вказати всі корені рівняння (x-3)4-5(x-3)2-36=0


Ответы на вопрос

Отвечает Аманкелдина Айбобек.

(x-3)4-5(x-3)2-36=0

(x-3)4-5(x-3)2=36

(4-5×2)(x-3)=36

(4-10)(x-3)=36

-6(x-3)=36

x-3=-6

x=-6+3

x= - 3