Квадрат і прямокутник мають рівні площі. Сторона квадрата дорівнює 0,6 см. Знайдіть довжину

прямокутника, якщо його ширина дорівнює 0,4 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Елькин Данил.

Ответ:

S квадрата = 0.6*0,6=0.36

S прямокутника =0,4*x=0,36

x=0,36/0,4=0.9

Відповідь 0.9

Пошаговое объяснение: