3. Площа поля 340 га.18 % поля засіяли житом. Скільки газемлі засіяли Житом?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гаршин Влад.

18\% \, (340)=340 \cdot \dfrac{18}{100}=34 \cdot \dfrac{18}{10}=34 \cdot \dfrac{9}{5}=61{,}2.

Відповідь: 61,2 гектари.