Поле засіяли горохом і житом. Горохом засіяли 91 га, що становить 0,35 усієї площі поля, а решту

поля – житом. Якою є площа ділянки, засіяна житом?

Ответы на вопрос

Отвечает Захарьев Богдан.

Відповідь:

169 га

Покрокове пояснення:

1). 91 : 0,35 = 260 (га) площа всього поля;

2). 260 - 91 = 169 (га) площа, засіяна житом.