6. Обчисли периметр трикутника, якщо одна сторона дорівнює 35 см, друга - 60% від першої, а третя

— 85% відсуми першої і другої.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рудакова Ирина.

Знайдемо довжину другої сторони:

35 \cdot \dfrac{60}{100}=35 \cdot \dfrac{6}{10}=21

Тобто 21 см.

Сума першої і другої сторони дорівнює 35+21=56 см.

Знайдемо третю сторону:

56 \cdot \dfrac{85}{100}=56 \cdot \dfrac{17}{20}=14 \cdot \dfrac{17}{5}=47{,}6

Тепер знайдемо периметр:

P=56+47{,}6=103{,}6 см.