У магазині було 24 телефони,а автомобілів у 5 разів менше.На скільки більше телефонів ніж

автомобілів було у магазині.

Ответы на вопрос

Отвечает Кийко Ярослав.

Ответ:

24-5=19

Пошаговое объяснение:

Отвечает Сахарова Мария.

Ответ:

24-5=19

Пошаговое объяснение:

24-5=19