Площа прямокутника 7,82 см, одна з його сторін 4,6 см. Знайдіть периметр прямокутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Сергей.

Ответ:

12.6 см

Пошаговое объяснение:

S = a*b

Нехай відомо a, тоді:

b = S/a = 7.82/4.6 = 1.7 см

P = 2(a+b) = 2(4.6+1.7) = 12.6 см