1. Знайди частки й остачі письмово. 580 : 80 490 : 50 395 : 90 133 : 20 2. Розв’яжи рівняння. 630 :

x = 90 x : 60 = 530 3. Обчисли вирази. 5030 · 70; 86 580 : 90; 38 400 : 800 4. Розв’яжи задачу. Турист мав пройти 180 км. За перший день він пройшов всього шляху, а за другий того шляху, що пройшов за перший день. Скільки кілометрів пройшов турист за два1. Знайди частки й остачі письмово. 580 : 80 490 : 50 395 : 90 133 : 20 2. Розв’яжи рівняння. 630 : x = 90 x : 60 = 530 3. Обчисли вирази. 5030 · 70; 86 580 : 90; 38 400 : 800 4. ?

Ответы на вопрос

Отвечает Аббасова Фатиманур.

Ответ:

1)580:80=7 ост.20

490:50=9ост.40

395:90=4 ост35

133:20=6 ост13

2)x=630:90 x=3

x=530×60 x=31.800

3)5030×70=352,100

86580:90=962

38400:800=48

Пошаговое объяснение: