Туристу треба було пройти 180 км. За перший день він пройшов 1/6 всього шляху, а за другий-4/5

того шляху, який пройшов за перший день. Скільки кілометрів пройшов турист за два дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Меньшикова Кристина.

По русски:

Найдем 1/6 от 180 км:

1) 180:6=30 км - прошел турист за первый день

Теперь найдем 1/5 пути (2 день):

2) 30:5=6 - 1/5 пути (2 день)

И  теперь мы можем найти 4/5 ( 2 день):

3) 6*4=24 км - прошел турист за второй день

Теперь узнаем сколько прошел турист за два дня:

4) 30+24=54 км - прошел турист

Ответ: турист прошел за два дня 54 км.

По-українськи

Знайдемо 1/6 від 180 км:

1) 180: 6=30 км-пройшов турист за перший день

Тепер знайдемо 1/5 шляху (2 день):

2) 30: 5=6 - 1/5 шляху (2 день)

І тепер ми можемо знайти 4/5 (2 день):

3) 6 * 4=24 км - пройшов турист за другий день

Тепер дізнаємося скільки пройшов турист за два дні:

4) 30 + 24=54 км - пройшов турист

Відповідь: турист пройшов за два дні 54 км.