За три дні турист проїхав 640 км. У перший день він пройшов ⅖ всього шляху, у другий день - 30%

всього шляху. Скільки кілометрів пройшов турист за третій день? Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцев Максим.

Відповідь: 192 км

Покрокове пояснення:

1) 640:5*2=256 (км) проіхав першого дня;

2) 640:100*30= 192 (км) проіхав другого дня;

3) 640 - (256+192) = 640 - 448 = 192 км проіхав за третій день.

Або інший спосіб:

2/5= 0,4 = 40%

1) 100 - (40+30) = 100 - 70 = 30 % шляху проіхав за третій день;

2) 640:100*30=192 (км) проіхав за третій день.