За перший день турист пройшов 7,2 км, за другий день - 150 відсотків того, що за перший день.

Скільки кілометрів пройшов турист за три дні , якщо за другий день він пройшов 90відсотків того , що за третій? Поможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Лескова Анна.
1) 7,2 * 150% = 7,2 * 150/100 = 7,2 * 1,5 = 10,8 км прошел за второй день
2) 10,8 : 90% = 10,8 : 0,9 = 12 км прошел за третий день
3) 7,2 + 10,8 + 12 = 30 км прошел за три дня