Чому дорівнює значення виразу 2(4х+3у) - 3(2х+6у), якщо 6у-х=-1,9


Ответы на вопрос

Отвечает Ивашина Софья.

Ответ:

3,8

Пошаговое объяснение:

2(4х+3у) - 3(2х+6у) = 8x + 6y - 6x - 18y = 2x - 12y = -2(6y - x)

Якщо 6у-х=-1,9

то -2*(-1,9) = 3,8