Слоненя з'їдає щоранку 4 морквини і щовечора ще 5 морквин. На скільки днів йому вистачить 54

морквини?

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Дашуля.

Ответ:

На 6 днів йому вистачить 54 морквин

Пошаговое объяснение:

Методом підбору ми підбираєм любе число.

В мене вийшло 6 отже

6*4=24 (це що ранку)

6*5=30 (це що вечора)

І додаємо:

30+24=54