Алена взяла в библиотеке книгу и в первый день прочитала 20 страниц из 440. Найдите число, на

которое нужно ей равномерно увеличивать норму чтения, если ей необходимо прочитать книгу за 8 дней.

Ответы на вопрос

Отвечает Курашенко Эльвира.

Відповідь:

на 40 сторінок їй потрібно збільшити норму читання, щоб прочитати книжку за 8 днів, бо щодня вона має читати по 60 сторінок протягом семи днів, що залишилися. Так як за перший день вона прочитала всього 20 сторінок.

Покрокове пояснення:

Книжку треба прочитати за 8 днів

У книжці 440 сторінок

1 день - 20 сторінок прочитала

8-1=7 днів залишилося, щоб прочитати книжку

440-20=420 сторінок - залишилося прочитати за 7 днів

420:7=60 сторінок має читати щодня протягом 7 днів (тобто має бути така норма читання, щоб прочитати книжку за 8 днів)

60-20= 40 сторінок

Відповідь: на 40 сторінок їй потрібно збільшити норму читання, щоб прочитати книжку за 8 днів