Допоможіть Сума яких двох чисел дорівнює 45 якщо одне число у 2 рази менше,ніж друге


Ответы на вопрос

Отвечает Рыжова Алеся.

........................


Отвечает Ярославцев Рома.

Ответ:

Нехай перше число х,тоді друге 2х,складаємо рівняння:

х+2х=45

3х=45

х=15

перше число х=15,друге число 2х=2*15=30