Середнє арифметичне п'яти чисел дорівнює 300. Одне з цих чисел дорівнює 900. Знайти середнє

арифметичне решти чотирьох чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Катеринкин Артём.

Нехай, перше число x, друге y, третє z, четверте 900. Їх середнє арифметичне, тобто їх сума поділена на їх кількість (5), дорівнює 300. Маємо рівняння:

(x + y + z + i + 900) : 5 = 300

x + y + z + i = 600

Середнє арифметичне: (x + y + z + i) : 4 = 150

Відповідь: 150;