Площа прямокутника 1440 см². Одна з його сторін 32 см. Знайти периметр прямокутника. Подскажите

пожалуста

Ответы на вопрос

Отвечает Москалева Даша.

Ответ:

Знайдемо іншу сторону прямокутника:  1440^{2}:32см= 45(см).

Площа прямокутника знаходиться за формулою P=2(a+b)

Поставляємо в формулу і вирішуємо: P=2(32+45)=154см^2

Отвечает Скороход Ксюша.

Ответ:

1440: 32 =  45 см - вторая сторона

32*2+45*2= 154 см - периметр

Пошаговое объяснение: