Сума двох чисел дорівнює 12,при чому одне з них на 2 більше за друге.Знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Иваницкий Митя.

Ответ:

х=5

Пошаговое объяснение:

Нехай перше число х, тоді друге х+2

Отримаємо рівняння:

х+х+2=12

2х=12-2

2х=10

х=10/2

х=5