У двох мішках було 90 кг цукру . Після того як з першого мішка взяли 10 а з другого 20 кг цукру то

в першому мішку стало у 2 рази більше ніж у другому.Скількі кг цукру було у кожному мішку спочатку.СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Татаренко Артём.

Відповідь:

10+20=30(кг) - забрали

90-30=60(кг) - залишилось

нехай 1 мішку - 2х, то в другому - х

2х+х=60

3х=60

х=60/3

х=20

20*2=40(кг) - в 1 мішку

20+20+10=50(кг) - в 2  мішку

Покрокове пояснення:

Отвечает Гусев Антон.

Ответ:

Відповідь:

10+20=30(кг) - забрали

90-30=60(кг) - залишилось

нехай 1 мішку - 2х, то в другому - х

2х+х=60

3х=60

х=60/3

х=20

20*2=40(кг) - в 1 мішку

20+20+10=50(кг) - в 2 мішку

Пошаговое объяснение: