Через одну трубу басейн наповнюється водою за 4 години, а через другу за 6 годин. яку частину

басейну наповнюють водою дві труби працюючи разом за 1 годину?

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцев Игорь.

Ответ:

5/12

Пошаговое объяснение:

1) 1/4 басейну наповнить перша труба за одну годину

2) 1/6 басейну наповнить друга труба за одну годину

3) 1/4+1/6=3/12+2/12=5/12 басейну наповнять обидвi труби за одну годину