Поможіть даю 20б Через, одну трубу басейн наповнюється водою за 4 год, а через другу -за 6 год.

Яку частину басейну наповнять водою дві труби, працюючи разом, за 1 год? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Костылёв Данил.

ехай V - об'єм басейну, тоді за одну годину перша труба наповнить V/4 об'єму водою, а друга - V/6 об'єму.

Яку частину басейну наповнять водою дві труби за одну годину, якщо працюють разом?

Об'єм води, який наповнять дві труби за одну годину, дорівнює сумі об'ємів, які наповнять кожна труба за 1 годину:

V/4 + V/6 = (3V + 2V)/12 = 5V/12

Таким чином, дві труби наповнять 5V/12 об'єму води за 1 годину.

Отже, частка басейну, яку наповнять дві труби за одну годину, дорівнює 5V/12V = 5/12 або приблизно 0,4167 (або 41,67%).