❗️ДАЮ 50 балів❗️ Кола, радіуси яких дорівнюють 5 см і 4 см, мають зовнішній дотик. Знайдіть

відстань між центрами цих кіл.

Ответы на вопрос

Отвечает Сальник Данил.

Ответ:

Відстань між центрами кіл дорівнює 9см

Объяснение:

OO1=R+r, при зовнішньому дотику.

R=5см

r=4см

ОО1=5+4=9сс