Середне орифметичне 5 числ дорівнює 2,3, а середнє орифметичне трьох числ 1,9. Знайти середнє

орифметчне цих восьми числ. ПОМОГИТЕ ПОЖАЙЛУСТО ЧЕРЕЗ ЧАС ЗДАВАТЬ!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинов Даниил.

Ответ:

2,15

Нехай сума п`яти чисел дорівнює х , а сума трьох чисел дорівнює у. Тоді

\frac{x}{5}=2,3   x= 5×2,3=11,5

\frac{y}{3} =1,9 y=3×1,9=5,7

\frac{x+y}{8} =\frac{11,5+5,7}{8} =2,15