До супермаркету «АТБ» привезли 1600 кг апельсинів. Протягом першого дня було продано 30%

апельсинів, другого дня 50% від тієї кількості, що залишилася. Скільки кілограмів апельсинів залишилося після двох днів продажу?

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасов Руслан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1600 кг - 100%

х кг - 30%

Після першого дня було продано 30%, або х кг, тобто продано у перший день: х = 1600*30/100(записується 1600*30 у чисельнику, 100 - у знаменнику)

х = 480 кг - було продано за перший день.

Отже залишилось після першого дня 1600 - 480 = 1120 кг

1120 кг - 100%

х кг - 50%

Після другого дня було продано 50%, або х кг, тобто за другий день було продано: х = 1120*50/100 = 560 кг

Отже залишилось після другого дня продажу 1120 - 560 = 560 кг

Відповідь: 560 кг залишилося після двох днів продажу.