Швидкість катера першу годину:45км/год,іще 2 години катер рухався зі швидкістю 51км/год.Знайдіть

середню швидкість руху катера за весь час.

Ответы на вопрос

Отвечает Соснина Софья.

Ответ:

1) 51*2=102 км/год - рух за 2 години

2) 45+102= 147 км/год - рух катера за 3 години

3) 147/3= 49 км/год - середня швидкість катера

Пошаговое объяснение:

Отвечает Sindukova Natasha.

Ответ:

1) 51*2=102 км/год - рух за 2 години

2) 45+102= 147 км/год - рух катера за 3 години

3) 147:3=49 км/год

Пошаговое объяснение: