Скільки серед наведених чисел невід'ємних чисел? 4;12; дріб - 6,7; 0,18; -2 дріб 1,3;

-19;111;-91;-14Вкажіть серед наведених чисел найменше число :-66,1-1,6-0,61,6який знак потрібно поставити замість & в записі:=<>Знайди значення виразу 5х-у, якщо х= -2, у= -3:-13-7713​

Ответы на вопрос

Отвечает Чекрыгин Артём.

Ответ:

5 невід'ємних чисел

найменше -6

-7

Пошаговое объяснение:

4, 12, 0,18 , 111, дріб 1,3- це невід'ємн числа так, як вони без мінуса

Чим більше число з мінусом, тим менше воно в математиці

Незрозумів в якому записі(

5х-у= 5*(-2)-(-3) = -10-(-3)= -7

Отвечает Котенко Наталия.

Відповідь: 4; 12; 0,18; дріб 1/3; 111. Тобто 5 невід'ємних чисел.

Найменше число: -6.

Там де питання поставити знак в записі, запис не даний, можливо ви помилилися, якщо щось пишіть в коментарях, я дам відповідь.

Значення виразу:

5х-у, якщо х=-2, у=-3, то 5•(-2)-3=-13.