обчисли об'єм прямокутного паралелепіпеда довжина якого 10 см ширина 3 см менша а висота на 2 см

більша від довжини​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамуков Антон.

V = a * b * h,  где  а  -  длина,  b -  ширина,  h  -  высота.

1) 10 - 3 = 7 см - ширина (b)

2) 10 + 2 = 12 см - высота (h)

10 * 7 * 12 = 840 см³ - объём (V)

Ответ: 840 см³.