Середнє арифметичне п’яти чисел дорівнює 19,2, а середнє арифметичне двох інших чисел дорівнює

22,7. Знайдіть середнє арифметичне цих семи чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Миклин Никита.

Ответ:

Среднее арифметическое семи чисел - 20,2

Пошаговое объяснение:

1) вычислим сумму 5 чисел:

19,2*5=96

2)вычислим сумму 2 чисел:

22,7*2=45,4

3)сумму всех 7 чисел : 7, т.е.

(96+45,4):7=141,4:7=20,8