Удвох ящиках було 124,8 кг огірків, причому у першому ящику на 9,4 кг огірків було більше, ніж у

другому. Скільки кілограмів огірків було у кожному ящику??

Ответы на вопрос

Отвечает Плужникова Катя.

Ответ:

67,1 кг та 57,7 кг

Пошаговое объяснение:

Нехай у другому ящику було- х кг, тоді у першому- 9,4+х. Складемо рівняння:

Х+(9,4+х)= 124,8

Х+9,4+х= 124,8

2х= 124,8-9,4

2х=115,4

Х= 57,7 кг- було у другому ящику

9,4+57,7= 67,1 кг- було у першому ящику