Довжина прямокутника дорівнює 60см, а ширина становить 70% довжини. Знайдіть периметр і площу

прямокутника.Чихічина Наталія ​

Ответы на вопрос

Отвечает Абасова Айсел.

Відповідь:

Периметыр=224 см

Площя=2940 см²

Покрокове пояснення:

1)60:100=0.6(см) - в 1%;

2) 0.6×70=42(см) - ширина;

3)70×2+42×2=224(см) - периметыр;

4)70×42=2940(см²) - площя

Отвечает Оскар Уайльд.
1) 60 * 0,70 = 42 (см) - ширина
2) 2 * (60+42) = 2* 102 = 204 (см) - периметр
3) 60*42 = 2520 (см2) - площадь