1.Жирність морозива пломбір коливається від 12 % до 20 %. Скільки в середньому жиру споживає з

морозивом за 1 рік товстун Карлсон, якщо він з’їдає 40 кг морозива пломбір за рік?

Ответы на вопрос

Отвечает Воронов Владислав.

Ответ:

6,4 кг

Пошаговое объяснение:

1) 40:100*12=4,8 кг - жира в 40 кг 12%-ного пломбира

2) 40:100*20=8 кг - жира в 40 кг 20%-ного пломбира

3) (4,8+8):2=6,4 кг жира в среднем потребляет Карлосон за год