Пломбір коштує 8 грн. за пачку, а ескімо - 9 грн за пачку. Василь вирішив пригостити всіх своїх

друзів (деякі з них люблять пломбір, деякі - ескімо) За всю покупку він заплатив 86 грн. Скільком друзям Василь купив пломбір, якщо тих друзів, які люблять ескімо, в два рази більше, а собі Василь купив пломбір

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Настя.

Ответ:

Василь купив 3 друзям пломбір, а ескімо - 6

Пошаговое объяснение:

1) 86-8=78

2) 3*8=24

3) 6*9=55