На трьох книжкових полицях всього 358 книг. Знайди кількість книжок на кожній полиці, якщо відомо,

що на третій полиці в 2 рази більше, ніж на другій, і на 13 менше, ніж на першій. Решите пж 25 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Гамзин Максим.

Відповідь:

93, 186, 106.

Покрокове пояснення:

x + 2x + (x+13) = 385

4x + 13 = 385

4х = 385 - 13

4х = 372

х = 372:4

х = 93

Отже, на другій полиці 93 книжки, на третій 93×2 = 186 книжок, а на першій полиці 93+13= 106 книжок