У першому бідоні х л молока,а у друшому на 5 л менше ніж у першому.скільки л молока в двох бідонах


Ответы на вопрос

Отвечает Сиротина Лиза.

Ответ:

x+x-5=2x-5

Пошаговое объяснение:

Отвечает Nazarenko Maria.

Ответ:

ответ: х-5=х+(х-5)

Пошаговое объяснение:

х- в 1 бiтонi (х-5)-в 2 бiтонi