через струмок зробили місток з трьох дощок однаковою довжини. Ширина першої дошки- 34 см, друга

дошка вужча від першої на 10 см, а третя дошка ширше за першу на 7 см. Якої ширини місток, якщо ці дошки з'єднані впритул?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Ваня.

Ответ:89 см ширина усього містка

Пошаговое объяснение:1)34 - 10 =24(см) ширина другої дошки

2) 24+7=31 (см)ширина третьої дошки

3)34+24+31=89(см) ширина усього містка