Для ремонту будинку привезли 15 дощок, потім - ще 15. Залишилося привезти 14 дощок. На скільки

більше дощок уже привезли, ніж мають ще привезти? Даю 100 балов!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Клабукова Аленка.

Вже привезли 15 дощок, потім - ще 15 дощок, отже загальна кількість привезених дощок дорівнює 15 + 15 = 30.

Залишилося привезти 14 дощок.

Тому кількість дощок, які вже привезли більша за кількість дощок, які ще мають привезти:

30 - 14 = 16

Отже, на 16 дощок більше вже привезли, ніж мають ще привезти.

Отвечает Гудина Соня.

Ответ:

На 16 досок больше

Пошаговое объяснение:

1) 15 + 15 = 30 (досок) - уже привезли

2) 30 - 14 = 16 (досок) - больше привезли, чем должны привезти