Чому дорівнює значення виразу 3 3/4+2 1/4- 3 1/7=? А. 2 6/7. Б. 3 1/7. В. 1 6/7 Г. 3 3/8


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

\displaystyle3\frac{3}{4} +2\frac{1}{4} -3\frac{1}{7} =3+\frac{3}{4} +2\frac{1}{4} -3-\frac{1}{7} =(3+2-3)+(\frac{3}{4}+\frac{1}{4} -\frac{1}{7}  )=2+\frac{6}{7} =2\frac{6}{7}