Довжина прямокутника12см, а ширина 8 см. Знайдіть площу і периметр?


Ответы на вопрос

Отвечает Максимчук Олег.

Ответ:

S=96см2

P=40см

Пошаговое объяснение:

S=a*b

a=12

b=8

S=12*8

S=96см2

P=(a+b)*2

P=(12+8)*2

P=40см