.помогите пожалуйста надо здать завтра до 10:00. Відстань між двома містами автомобіль подолав за 3

години. За першу годину він проїхав 40% всього шляху, за другу 50%решти, а за третій – останні 63 км. Знайдіть відстань між містами.​

Ответы на вопрос

Отвечает Волик Ксения.

Ответ:

630км

Пошаговое объяснение:

100%-40%-50%=10%

63=10%

63:0,1=630км

или так

першу годину 63*4=252км

за другу 63*5=315км

за третю 63*1=63км

получаем

252+315+63=630